Terapia manualna

Czym jest Terapia Manualna?

Ucisk, który pomaga

Jaki wpływ na nasz ogranizm mają jelita? Ogromny! Słyszałeś kiedyś, że jelita nazywane są drugim mózgiem człowieka? To wszystko za sprawą jelitowego układu nerwowego – komunikacja zachodząca pomiędzy centralnym i jelitowym układem nerwowym. Emocjonalne i poznawcze ośrodki mózgu łączą się z obwodowymi funkcjami jelit. Brzmi niesamowicie? To potwierdza, jak ważne jest dbanie o jelita – nie można ignorować bólu brzucha, trzeba znaleźć przyczynę problemu i ją rozpracować.

Zadbaj o brzuch

Każdy z naszych fizjoterapeutów specjalizuje się w leczeniu konkretnych problemów. Dzięki temu możesz mieć pewność, że zajmie się Tobą osoba z odpowiednią wiedzą, doświadczeniem i najbardziej skutecznymi technikami pracy. Dodatkowo, nasi specjaliści stale się doskonalą i śledzą najnowsze osiągnięcia w dziedzinie fizjoterapii. Dzięki temu możemy zaoferować Ci najnowsze i najbardziej efektywne techniki pracy, które pomogą Ci szybko wrócić do pełnej sprawności.

Wiele specjalizacji w jednym miejscu

Wiemy, że znalezienie odpowiedniego fizjoterapeuty zajmuje czas i kosztuje wiele stresu, dlatego u nas nie musisz szukać. Nasi specjaliści współpracują ze sobą w obrębie gabinetów Fizjo Control, co umożliwia znalezienie fizjoterapeuty, który jest odpowiedni dla Ciebie i Twoich problemów. Nie musisz się o nic martwić – cała Twoja historia leczenia jest w jednym miejscu, co pozwoli zapewnić Ci spokój i bezpieczeństwo.

Umów się przez Booksy